April 22, 2019, 11:02:46 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Pravilnik Staff List Login Register imdb google filmske radosti kontakt  
Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Majina "Plava krv"  (Read 3342 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
zevsonja
Moderator

« on: November 05, 2009, 06:25:03 PM »

Morate se prijaviti ili registrovati na forum da bi ste videli sadržaj

Vi slepi, vi gluvi, vi sebicni ljudi
sto pravite buku bez reda i smisla
bez zasto i zato
za koga i kako

bez pitanja koje bi mozda osusilo
ponosni osmeh na licu bez suza
na licu sto nikada obraz okrenulo nije
vinston
Admin

« Reply #1 on: November 05, 2009, 07:04:54 PM »

Jedva chekam 

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
maxbunker
Član
**

« Reply #2 on: November 05, 2009, 10:31:15 PM »

Hvala na lepim vestima,ipak je bilo tačno ono što sam čuo od Maje na radiju B92.Nadam se da ćemo "Plavu krv" svi uveliko gledati iduće godine u ovo vreme.
happy_hippie
Član
**

« Reply #3 on: November 10, 2009, 12:15:46 PM »

Moj kolega iz filmske shkole je asistent rezije na tom filmu
Javljacu vam neke novosti od njega

"Kada slonovi vode ljubav, ili se tuku, travi je svejedno, ona biva povaljana."
maxbunker
Član
**

« Reply #4 on: November 11, 2009, 12:46:53 AM »

Slušao sam pre neko jutro Bjelogrlića koji kaže da se u Barandi vrše pripreme za snimanje filma.
zevsonja
Moderator

« Reply #5 on: November 11, 2009, 02:03:39 AM »

hej hipi,
javljaj neke lepe vesti. znas da nas takve stvari bas zanimaju. jos ako bude bilo nekih fotki...     

max#
ja sam slusao skoro da je bjela resio od barande da napravi studio za snimanje. ozbiljno se angazovao i pocelo je tamo sa nekog gradnjom. secam se da je rekao da ce seljaci pre zaraditi od filma, nego od poljoprivrede.

Vi slepi, vi gluvi, vi sebicni ljudi
sto pravite buku bez reda i smisla
bez zasto i zato
za koga i kako

bez pitanja koje bi mozda osusilo
ponosni osmeh na licu bez suza
na licu sto nikada obraz okrenulo nije
vinston
Admin

« Reply #6 on: November 22, 2009, 08:34:11 PM »

Morate se prijaviti ili registrovati na forum da bi ste videli sadržaj

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
vinston
Admin

« Reply #7 on: November 27, 2009, 12:24:03 PM »

Odabrane glavne zenske uloge

vinston
Admin

« Reply #8 on: January 21, 2010, 09:51:35 AM »

Sergej dobio glavnu ulogu

Maja Uzelac, rediteljka i autorka emisije „Kulturni nokaut“, odabrala je glumce koji će igrati u njenom prvom dugometražnom filmu „Plava krv“. Glavnu mušku ulogu tumačiće Sergej Trifunović, a oko njega će se otimati Jovana Stipić i Jelena Gavrilović. U ovoj crnohumornoj melodrami između ostalih igraće i Olivera Katarina, Feđa Stojanović, Miki Krstović, Katarina Radivojević, Ivan Jevtović…

Opsirnije

vinston
Admin

« Reply #9 on: February 04, 2010, 04:14:28 PM »

Rediteljka i TV autorka Maja Uzelac je nedavno odabrala kompletan kast za svoj prvi igrani film "Plava krv".

U glavnim zenskim ulogama ce se naci Jovana Stipic i Jelena Gavrilovic, dok je glavna muska uloga dodeljena Sergeju Trifunovicu.

Ostatak glumacke ekipe cine Danijela Vranjes, Andjelija Vujovic, Katarina Radivojevic, Masa Dakic, Ana Jovanovic, Sofija Jurican, Suzana Lukic, Joana Knezevic, Ivan Jevtovic, Vlada Aleksic, Aleksandar Gligoric, Miki Krstovic.

Pored toga, odabrane su lokacije za snimanje filma i krajem februara glumacku ekipu ocekuje fotografisanje editorijala na osnovu scena iz filma.

Radnja je smestena u Beograd danasnjice, i govori o dve zene koje se bore oko istog muskarca. Simbolicno, on je Brankovic, a njih dve suprotstavljene strane Obrenovic i Karadjordjevic. U kombinaciji vesterna i noara, komedije i melodrame, rivalstvo izmedju glavnih junakinja eskalira i film dobija neocekivane obrte.

Koproducent filma je scenograf Nemanja Petrovic i njegov studio ART DEPARTMENT, RTS je zainteresovana da bude glavni medijski partner, a film je dobio i podrsku Sekretarijata za kulturu grada Beograda.

Film “Plava Krv” ce biti radjen u produkciji kuce “Filmme Fatale’’ a snimanje filma pocinje u junu, 2010. godine.

Novi kadrovi

Pages: [1] 2   Go Up
  Print  

Jump to: