April 22, 2019, 11:50:46 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Pravilnik Staff List Login Register imdb google filmske radosti kontakt  
Pages: [1] 2 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Filmske radosti na radiju B92!!!  (Read 7331 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
vinston
Admin

« on: July 04, 2009, 11:20:53 AM »

Kao sto smo vas juce obavestili deo Filmskih radosti je gostovao na radiju B92 u emisiji "Brakus od 3 do 5".

Razgovor mozete poslusati na http://www.b92.fm/_player/flash/B92FMPlayer.php?uid=109893&playlist_id=43892&playlist_type=1

Deo kada mi pricamo je otprilike od 16 i 10h

ili mozete da skinete sa repida samo deo kada mi prichamo

http://rapidshare.com/files/251792547/Filmske_radosti_na_radiju_B92.zip
« Last Edit: October 22, 2009, 07:59:53 PM by vinston » Logged

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
happy_hippie
Član
**

« Reply #1 on: July 05, 2009, 09:24:09 PM »

Da ne steknete utisak da su ljudi potpuno nezainteresovani za gostovanje na radiu- skinula sam sa file i poslusacu ga cim sredim neke stvari, koje mi sad okupiraju paznju i oduzimaju vreme

Verujem da ste bili cool i zanimljivi, a kad potvrdim isto odnosno cujem vas, javljam detaljnije utiske

"Kada slonovi vode ljubav, ili se tuku, travi je svejedno, ona biva povaljana."
ptakh
Član
**

« Reply #2 on: July 05, 2009, 11:34:34 PM »

Bili ste cool i zanimljivi ali Brakus nema pojma o cemu pricca (kao i obiccno). Predstavio vas je kao dzepni kuvar za sseccerasse.

Koja je to devojka koja pise recenzije?? Ko god bila, red je bio da je predstavish njenim imenom. Neka devojka zvucci nemarno pa i uvredljivo...
happy_hippie
Član
**

« Reply #3 on: July 06, 2009, 12:05:16 AM »

Bili ste cool i zanimljivi ali Brakus nema pojma o cemu pricca (kao i obiccno). Predstavio vas je kao dzepni kuvar za sseccerasse.

Koja je to devojka koja pise recenzije?? Ko god bila, red je bio da je predstavish njenim imenom. Neka devojka zvucci nemarno pa i uvredljivo...

ja nisam stigla jos da preslusam, ali mislim da sam ja ta  
e stvarno ste mogli ime da mi kazete... u pravu je validate.
nije fer...
mada kazem, ne stizem da slusam, imam majstore ovih dana u kuci, nered mi je i bukvalno se provlacim do kompa ko ranjenici do rova  
« Last Edit: July 06, 2009, 12:13:33 AM by happy_hippie » Logged

happy_hippie
Član
**

« Reply #4 on: July 06, 2009, 12:28:41 AM »

Odslusala sam.
Ladno vam je on objasnio ko je Tinto Brass ... niste to smeli da dozvolite  

Malo mi je glupo s njegove strane da prvo kaze da je video sajt i forum, zatim pohvali i na kraju onda pita kako su filmovi razvrstani, po zanrovima ili ne

Sto se mene tice, napisala sam tek jednu kritiku, jer mi druga nije bila objavljena, a i radim to isto na jos jednom mestu pa ne stizem vise, ali bolje da me niste ni pominjali, nego sto ste to izveli na takav nacin
Kad neko radi iz entuzijazma, red je da dobije i neko postovanje.
Ali ok, nisam ja toliko sujetna da se zbog jedne emisije naljutim
Medjutim, ako vec planirate tim ljudi za koji se ocekuje da rade iz entuzijazma, znajte za ubuduce da nije red da ih tako predstavljate, odnosno tretirate.

ptakh
Član
**

« Reply #5 on: July 06, 2009, 12:43:49 AM »

Kvragu, pa to je hipi!!! Zashto niste rekli ime, kako ste rekli svoje...??  
Ajd shto ste nju uvredili, ali i sajt zbog toga izgleda neozbiljno. Ima neku tezzinu kad se kazze bla bla bla, a recenzije nam pishe Natalija Popovicc. To je profi.

Igor je smottan i haticcan ali dobro je nacci se kod njega u emisiji, skocci ti poseccenost. Zato je trebalo da se vi malo bolje organizujete, al dobro sad...
« Last Edit: July 06, 2009, 12:49:42 AM by validate » Logged
happy_hippie
Član
**

« Reply #6 on: July 06, 2009, 12:49:45 AM »

Kvragu, pa to je hipi!!! Zasto niste rekli ime, kako ste rekli svoje...??  

Igor je smottan i haticcan ali dobro je nacci se kod njega u emisiji, skocci ti poseccenost. Zato je trebalo da se vi malo bolje organizujete, al dobro sad...

pazi, pisali su i rade i zoran i vuk... mozda jos neko, ja se izvinjavam
tako da su mogli reci nesto u fazonu "recenzije nam radi tim ljudi" i da ne pomenu imena.
jer samo ako nam ne skoci popularnost od toga  
ovako je ispalo nespretno.

ali ovo im je ipak prvo gostovanje, kontam da su bili zbunjeni, zato su i pogresili.
kad udju u stos- bice bolje

zevsonja
Moderator

« Reply #7 on: July 06, 2009, 12:51:17 AM »

happy_hippie:
bolje da me niste ni pominjali, nego sto ste to izveli na takav nacin
Kad neko radi iz entuzijazma, red je da dobije i neko postovanje.
  .
  .
  .
ako vec planirate tim ljudi za koji se ocekuje da rade iz entuzijazma, znajte za ubuduce da nije red da ih tako predstavljate, odnosno tretirate.

pa, trudili smo se da ne ubrljamo previse, mada je evidentno da samo imali malo vecu tremu nego sto je bilo planirano, tako da...    jezici su brze radili nego mozak i nije postojala nikakva namera da bilo koga svesno izostavimo. izvinjavamo se ako se neko nasao uvredjenim, ali, kazem opet, bili smo konfuzni i, ja licno, nisam tako zamisljao ceo taj razgovor, tako da...

hvala na razumevanju i trudicemo se da iduci put ispadne sve bolje.  

Vi slepi, vi gluvi, vi sebicni ljudi
sto pravite buku bez reda i smisla
bez zasto i zato
za koga i kako

bez pitanja koje bi mozda osusilo
ponosni osmeh na licu bez suza
na licu sto nikada obraz okrenulo nije
ptakh
Član
**

« Reply #8 on: July 06, 2009, 01:26:54 AM »

E pa za drugi put da znate. Igor je vrlo fer, on vam daje vashe vreme i pokushava da bude duhovit. Na vama je da plasirate svoju informaciju i da se mnogo ne obazirete na ono shto on pricca.
Zevs je josh bio dobar, vinston se zbunio...
vinston
Admin

« Reply #9 on: July 06, 2009, 07:43:07 AM »

Ovako da objasnim neke stvari pre nego shto se neko uvredi, naljuti ili bilo shta drugo. Prvi put smo na radiju gostovali i bili smo veoma nervozni. Uci tamo i isprichati sve za tako kratko vreme je nemoguce. Nije mi palo na pamet da uzmem papir i olovku i zapishem neke bitne stvari(kao ni zevsonji, a niko nam nije ni rekao, neiskustvo shta da vam kazem), a verujte da to shto nismo spomenuli ime ili dva jer samo bili dosta nervozni nije toliko strashno. Vece stvari smo zaboravili da spomenemo i to smo krivi obojica.

Shto se tiche Tint Brasa tiche, nismo uspeli da se snadjemo sa korektnom izjavom da ne mozemo sve rezisere da pohvatamo, a one o kojima smo mogli da prichamo, drugi bi nas bledo gledali.

Shto se tiche Brakusa da je rekako da je video i sajt i forum, to vazi za njega, a trebalo je pribliziti ljudima koji nisu bili u mogucnosti da vide. Tako se to radi.

Hvala validejt na pohvali!!!

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
Pages: [1] 2 3   Go Up
  Print  

Jump to: