April 22, 2019, 11:27:21 AM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Pravilnik Staff List Login Register imdb google filmske radosti kontakt  
Pages: [1]   Go Down
  Print  
Author Topic: Artiljero (Srdjan Andjelic, 23012)  (Read 2396 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
vinston
Admin

« on: July 13, 2012, 10:43:59 AM »

http://www.filmske-radosti.com/novo/sites/default/files/images/Artiljero.jpg
Artiljero (Srdjan Andjelic, 23012)

Reditelj Srđan Anđelić završio je snimanje filma „Artiljero“ o momku kome je san da vrati Nemanju Vidića u Crvenu zvezdu, a premijera se očekuje u oktobru.

Mladić koji obožava Nemanju Vidića pokrenuo je preko „Fejsbuka“ akciju da se fudbaler vrati iz Mančester junajteda u Crvenu zvezdu. U akciju se uključilo pola grada...

U filmu Srđana Anđelića, pored naturščika, igraju i poznata glumačka imena među kojima su Nebojša Glogovac, Peđa Bjelac, Petar Božović, Nikola Đuričko, Boris Milivojević i Danijela Vranješ.

Artiljero (trejler)

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
zevsonja
Moderator

« Reply #1 on: July 16, 2012, 08:00:20 PM »

super je stvar sto nase filmadzije sve bolje trejlere prave, samo jos da snimaju i kvalitetnije filmove..

'artiljero' je svakako vrlo dobro snimljen.
radan je kao direktor fotografije dao takav vizuelni identitet koji daje dostojanstvenost filmu, medjutim
 videcemo.. cak je i momak koji je gl. lik zanimljiv
/mada mi je stvarno muka i od zvezde, partizana i ostalih huligana../ 

Vi slepi, vi gluvi, vi sebicni ljudi
sto pravite buku bez reda i smisla
bez zasto i zato
za koga i kako

bez pitanja koje bi mozda osusilo
ponosni osmeh na licu bez suza
na licu sto nikada obraz okrenulo nije
vinston
Admin

« Reply #2 on: July 17, 2012, 10:07:43 AM »

super je stvar sto nase filmadzije sve bolje trejlere prave, samo jos da snimaju i kvalitetnije filmove..

Ovo si lepo zapazio

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
vinston
Admin

« Reply #3 on: October 10, 2012, 12:03:29 PM »

U sredu 31. oktobra od 20:30 časova u „Sava” Centru premijerno će biti prikazan film „Artiljero”, po scenariju i u režiji Srđe Anđelića. „Artiljero” je film o momku čiji je san da vrati Nemanju Vidića u Crvenu zvezdu.

„Mali je odrastao uz priče o uspesima Zvezde, a da sam nikada nije okusio radost velike pobede. Nedostaje mu neko na koga bi se ugledao. Upoznaje Anu kojoj na poseban način svetlucaju oči. Ana od života očekuje značajan događaj, ali se sve uvek pretvori u rutinu. Za događaj je zadužen Mali .U poverenju joj otkriva plan povratka svog heroja iz detinjstva - Nemanje Vidića . Ani sve deluje naivno, ali korak po korak ona prestaje sa pitanjima i sledi strast svoga decka. Slično se ponaša i okruženje. I cinici postaju ubeđeni u uspeh te fiks ideje. I stariji brat, bivši vođa navijača i komšiluk i tribina... I odjednom, jureći za kapitenom Mancester Junajteda, Mali sam postaje heroj. Ana sve snima mobilnim telefonom i forsira srećan kraj”, kratak je sinopsis filma.

Opsirnije

Pages: [1]   Go Up
  Print  

Jump to: