July 31, 2014, 04:28:29 PM *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length

Home   Help Pravilnik Staff List Login Register imdb google filmske radosti kontakt  
Pages: 1 ... 14 15 16 [17]   Go Down
  Print  
Author Topic: Studentski filmovi  (Read 13955 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
zevsonja
Moderator

« Reply #160 on: June 04, 2012, 04:11:11 PM »

e, pa jeste ovo zanimljivo..

linna5, lepo ovo izgleda. cime si snimala? kenon? aparat ili kamera?
moram da primetim da je montaza isto tako na visini zadatka /zvucna i video/..

--do kog kruga si stigla prosle godine na prijemnom?? jel si samo jednom pokusavala da upises FDU?

Vi slepi, vi gluvi, vi sebicni ljudi
sto pravite buku bez reda i smisla
bez zasto i zato
za koga i kako

bez pitanja koje bi mozda osusilo
ponosni osmeh na licu bez suza
na licu sto nikada obraz okrenulo nije
linna5
Član
**

« Reply #161 on: June 13, 2012, 02:13:02 AM »

@vinston Hvala  Nisam menjala, nego je svetlo uzasno u onoj zgradi a i snimano je predvece, a pocetak ujutru. Losi su mi objektivi, 18-55 i 55-250..Svetlo prirodno, da se primetiti. Nisam nikakve kolor korekcije radila, drug mi je pomogao da izmontiram koliko-toliko, prica nije zavrsena kako sam ja imala u vidu, posto je bilo milion komplikacija jer sto je brzo-to je kuso,ne kaze nas narod dzabe  .. Samo jednom sam probala, ispala sam cak u prvom jer sam test uradila ocajno, umalo da zakasnim na prijemni jer sam to jutro krenula za Bg iz Valjeva..pritisak na 300..trema kao kuca..itd.. i da ne bih sedela u Valjevu dok je cela moja generacija iz gimnazije na fakultetu, ja upisem francuski u septembru i sad muke mucim jer me to smara. 
@zevsonja u pitanju je canon 550d.. mozda pokusam sledece godine, ali cu se nameraciti da spremim to kako valja i ako bude srece upisem. 

...creating chaos and uproar wherever she went. Divorced as many times as she married,she leaves only good wishes behind...
vinston
Admin

« Reply #162 on: June 13, 2012, 11:35:02 AM »

Tvoje kasnjenje na faks me podsetilo na zevsonjino kashnjenje, pre nekoliko godina, i on takodje pao u prvom krugu na tim testovima, jer je decko bio skroz pogubljen 

Ti, budalo! Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen? Cvetam zbog sebe, jer mi to pričinjava zadovoljstvo, ne zbog drugih! Moja radost se sastoji u mom postojanju, mom cvetanju!
zevsonja
Moderator

« Reply #163 on: June 14, 2012, 04:05:31 PM »

da, pa vec sam pomenuo linni5 da sam imao avanturu na prijemnom. ne znam samo gde sam opisivao te dogodovstine..
drugi put je bila avantura sa 'lekarskim pregledom' kada su me unistili od ispitivanja..          jooooj, kad se samo setim...

ma,treba biti samo mnooogo opusten i siguran u sebe. i nikako ne slusati previse tracheve koji kruze naokolo. to samo unosi frku i to najcesce i najburnije upravo pred primeni. iskreno, mozda bih i ove godine probao da nije toliko skup prijemni, mada sam se i oladio,narodski receno....               mozda postdiplomske,videcemo... ma,samo da nesto snimim uskoro, inace cu odlepiti.

Vi slepi, vi gluvi, vi sebicni ljudi
sto pravite buku bez reda i smisla
bez zasto i zato
za koga i kako

bez pitanja koje bi mozda osusilo
ponosni osmeh na licu bez suza
na licu sto nikada obraz okrenulo nije
Pages: 1 ... 14 15 16 [17]   Go Up
  Print  

Jump to:  

kinoteka dob mondovizija